Agencja Interaktywna z Wrocławia

Projektujemy, wdrażamy i promujemy innowacyjne aplikacje precyzyjnie dopasowywane do naszych klientów.

nasze studio

Coal Creative
Nasza specjalizacja

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi specjaliści.

Projekt i development

Projekt i development

Każda aplikacja, tworzona przez nasz zespół specjalistów, jest precyzyjnie dopasowywana do profilu firmy i potrzeb oraz życzeń jej właścicieli.

więcej
Digital product development

Digital product development

Wieloetapowy proces, w trakcie którego określone zostanie "Co chcemy zrobić?" , "Jakie narzędzia mamy do dyspozycji?" oraz "Jak to można zrealizować?".

więcej
E-Marketing

Marketing internetowy

Planując kampanię marketingową wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie, które wspierają poszukiwanie nowych szlaków komunikacji z klientem.

więcej
User experience

User experience

Cechą wyróżniającą projektowania zorientowanego na użytkownika jest dostosowanie interfejsu do umiejętności, potrzeb i wymagań użytkownika

więcej
Design i Development

Identyfikacja wizualna

Wizerunek Twojej firmy może pracować na Twój sukces. Firmy posiadające spójne materiały firmowe są bardziej rozpoznawalne, ich klienci kojarzą markę i nazwę firmy.

więcej
Wsparcie projektowe

Wsparcie projektowe

Nasi specjaliści zapewnią Twojej firmie najwyższą jakość obsługi, przyczyniając się do zwiększenia sprawności funkcjonowania Twojego biznesu.

więcej

ImageImageImage
UzytkoweDla branży pojazdów dostawczych zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy digital product od wireframe’ów po wdrożenie i rozwój. Stworzony system to zaawansowane narzędzie dla dostawców pojazdów użytkowych, zabudowców oraz klientów z branży transportowej pozwalający na konfigurację, stworzenie zamówienia oraz niezakłóconą komunikację pomiędzy wszystkimi stronami transakcji.

Zakres prac
- Opracowanie koncepcyjne
- Kreacja i projekt graficzny
- Prace programistyczne i wdrożeniowe

Technologia
PHP 7, MySQL, JavaScript Symfony, Doctrine

Adres
wkrótce

Strategia internetowa

Każda strategia internetowa tworzona jest z myślą aby dać Tobie realną przewagę nad Twoją konkurencją.

Planowanie
Strategia internetowa

Kompleksowa strategia internetowa zaplanowana przez Coal Creative jest rezultatem znajomości mechanizmów oraz postaw i preferencji użytkowników.

dowiedz się więcej
Warsztaty projektowe
Warsztaty projektowe

Warsztaty projektowe są punktem wyjściowym przed przystąpieniem do projektu. Pozwalają na wypracowanie wspólnie celów, rozwiązań oraz sposobu realizacji.

dowiedz się więcej
Dokumentacja projektowa
Dokumentacja projektowa

Tworzenie dokumentacji projektowej to etap planowania architektury informacji, struktury oraz funkcjonalności przyszłego projektu internetowego.

dowiedz się więcej
FAQ

Nie wiesz od czego zacząć? Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  • Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych strategi internetowych dlatego realizujemy usługi począwszy od identyfikacji wizualnej, przez wdrożenie i wsparcia a na promocji w internecie kończąc. Słowem, jesteśmy przygotowani i wolimy pracować nad projektami kompleksowo od A do Z.
  • Tak, udzielamy pełnego wsparcia na zrealizowany projekt. Co ważne, nie jest to tylko gwarancja że system będzie działał. W okresie wsparcia pomagamy w edycji treści, wprowadzamy usprawnienia oraz pomagam w zarządzaniu systemem. Wiemy jak ważne jest aby realizowane przez nas projekty spełniały swoją rolę dlatego zawsze pomagamy naszym klientom nie tylko na etapie wdrożenia ale również na etapie wsparcia.
  • Tak. Pozycjonujemy strony internetowe na konkretne frazy lub wykorzystując pozycjonowanie szerokie. Wiemy, że żaden projekt nie będzie efektywny jeżeli nie zostanie zoptymalizowany i zareklamowany dlatego tworzone przez nas strony, system czy aplikacje są zawsze zoptymalizowane i przygotowane do pozycjonowania. Konfigurujemy i nadzorujemy również kampanie Google Ads, które pozwalają na kontrolę nad wynikami i precyzyjny dobór odbiorców w zakresie ograniczonym jedynie przez budżet jaki jest do dyspozycji.
  • Oczywiście. Nie wyobrażamy sobie projektu bez wersji mobilnej. Stosujemy zasadę projektową nazywaną „mobile first” wiedząc, że nawet 80% użytkowników w niektórych branżach korzysta z systemów wyłącznie na urządzeniu mobilnym. Co ważne, dobrze zaprojektowana wersja mobilna często wykazuje lepsze współczynniki konwersji oraz pozwala na lepszą promocję niż wersja desktop’owa.
  • Nie, unikamy pracy na szablonach i tworzymy nasze projekty specjalnie pod firmę z którą współpracujemy. Wierzymy, że jest to jedyny sposób aby inwestycja w projekt przyniosła oczekiwane rezultaty oraz aby reprezentowała naszego klienta na najwyższym możliwym poziomie. Praca z szablonem wiąże się z uproszczeniami i kompromisami, które według nas wpływają negatywnie na wizerunek klientów.

Najnowsze publikacje

Chcemy dzielić się naszą wiedzą związaną z szeroko pojętą obecnością firm w internecie.

Nasi klienci

Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Wyceń projekt