Digital product development > Prototypowanie i Design

Na tym etapie określamy wygląd i strukturę aplikacji. Przygotowanie klikalnego prototypu umożliwia praktyczne spojrzenie na realizowany projekt.

Oglądanie produktu i interakcja z nim na urządzeniach, na których będzie on używany, pomoże Ci spojrzeć na produkt z perspektywy użytkownika i ocenić planowane funkcjonalności. Znając wygląd i sposób działania wszystkich elementów, programiści i inni specjaliści pracujący przy projekcie wiedzą jak dany element ma działać. Gwarantuje to przewidywalne rezultaty oraz rozwiązuje za wczasu większość problemów jakie mogliby zgłosić programiści w trakcie wdrażania projektu.

Perfekcyjnie zaprojektowany przekaz wizualny

Nasz zespół doświadczonych specjalistów z zakresu grafiki i designu, zrealizuje każdy, nawet najbardziej wymagający projekt graficzny, dbając nie tylko o jego wysoki poziom estetyki wizualnej, ale również przystosowując go do potrzeb i oczekiwań jej przyszłych użytkowników.

Nasze projekty graficzne realizowane są we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu nie tylko osiągają wysoki poziom estetyczny, ale również perfekcyjną jakość użytkową i praktyczną. Tylko z tak przemyślaną koncepcją plastyczną możesz mieć pewność, że Twoja aplikacja będzie wybijać się na tle innych projektów. Zaufaj naszym specjalistom.

Prototypowanie i Design

Dlaczego potrzebuje dedykowanego projektu graficznego?

Każdy projekt, tworzony przez nasz zespół specjalistów, jest precyzyjnie dopasowywana do branży i potrzeb jej przyszłych użytkowników. Projektowane przez nas unikalne aplikacje, to połączenie nowoczesnych technologii, wysokiej estetyki wizualnej i prostoty obsługi. Tylko dokładnie zaplanowana i przemyślana aplikacja może dać realną przewagę nad Twoją konkurencją.

Dedykowany projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

UI/UX Design

Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy jest omawiany i korygowany tak, aby jego obsługa była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Interaktywne prototypy aplikacji

Oglądanie produktu i interakcja z nim na urządzeniach, na których będzie on używany, pomoże Ci spojrzeć na produkt z perspektywy użytkownika i ocenić planowane funkcjonalności.

Responsive design

Projekt graficzny szykowany jest w wersji desktopowej oraz mobilnej. Dopasowanie projektu do wielkości urządzenia na jakim będzie wyświetlany jest kluczowe dla stworzenia wygodnego w użytkowaniu projektu.

Etapy pracy

Nasze doświadczenie i zespołowy charakter pracy umożliwiają sprawny przebieg etapu projektowania aplikacji.

 1. Prace projektowe
  Prace koncepcyjne

  Na bazie ustaleń z klientem, naszego doświadczenia i analizy konkurencji, tworzymy projekt aplikacji. Pracując nad nim staramy się zarówno odpowiedzieć na potrzeby jego przyszłych użytkowników jak i dopasować go do specyfiki danej branży.

 2. Konsultacje projektu
  Konsultacje projektu

  Stworzony przez nas projekt przedstawiamy do konsultacji. Zależy nam, aby projekt odpowiadał potrzebom Twoich klientów, a jednocześnie był dopasowany do charakteru i gustu inwestora.

 3. Prace programistyczne i wdrożeniowe
  Prace projektowe i prototypowanie

  Po zakończeniu konsultacji i akceptacji projektu przechodzimy do etapu tworzenia prototypów. Przygotowanie klikalnego prototypu umożliwia praktyczne spojrzenie na realizowany projekt. Oglądanie produktu i interakcja z nim na urządzeniach, na których będzie on używany, pomoże Ci spojrzeć na produkt z perspektywy użytkownika i ocenić planowane funkcjonalności.

Najnowsze realizacje

Zrealizowaliśmy setki projektów, każdy to efekt współpracy z klientem i zrozumienia jego celów biznesowych.

więcej realizacji

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat etapów tworzenia produktu cyfrowego.

 • Analiza konkurencji czy ogólnego makrootoczenia danego przedsiębiorstwa pomaga w odnalezieniu błędów, które popełniła konkurencja oraz dobrych rozwiązań, które wdrożyła. Analiza rynku pozwala na lepsze zaplanowanie inwestycji i daje nam możliwość uczenia się na błędach konkurencji oraz wdrażania tylko tych rozwiązań które mają potencjał najwyższej efektywności. Na analizę składa się wiele elementów takich jak analiza narzędzi, analiza strategi marketingowej czy analiza komunikacji wizualnej naszego konkurenta lub podobnego systemu.
 • Warsztaty projektowe to spotkanie w którym uczestniczy inwestor i wykonawca. Pozwalają one na zbudowanie wspólnych celi dla aplikacji, lepsze zrozumienie biznesu inwestora i celi stawianych przed aplikacją. Na warsztatach omawiana jest grupa docelowa, tworzone są persony przyszłych użytkowników oraz omawiane są sposoby na komercjalizację danego przedsięwzięcia, a nawet planowany jest dalszy rozwój systemu. Celem warsztatów projektowych powinno być takie zrozumienie przez wykonawcę celów inwestorów, które pomoże mu na podejmowanie lepszych decyzji w trakcie wdrożenia i późniejszej promocji.
 • Dzięki stworzeniu klikalnych makiet aplikacji, już na tym etapie możemy zaobserwować elementy, które wymagają korekty lub takie które są zbędne w danym miejscu a utrudniają modyfikację. Ale potencjalnie najważniejszą zaletą stworzenia prototypu jest fakt, że programiści otrzymują dokładny szkielet aplikacji, wiedzą jakie pól formularza mają być dostępne, wiedzą jak system ma się zachowywać na różnych typach urządzań oraz mogą wnosić własne uwagi i sugestie jeszcze przed rozpoczęciem prac programistycznych.
 • Z doświadczenia wiemy, że wdrożone przez programistów, pokryte unit testami aplikacje i tak często zawierają błędy. Testy manualne pozwalają na wykrycie i skorygowanie tych błędów. Pozwalają też na wykrycie nie tyle błędów samej aplikacji, ale również błędów w treściach, nieefektywnego działania danej funkcjonalności czy sprawdzenie wydajności systemu.
 • Często spotykamy się z sytuacją, w której inwestor w trakcie wdrożenia wpada na kolejne pomysły i chce dodać je do systemu. Super, nowe pomysły, lepsze rozwiązania to elementy zwiększające szanse digital product’u na sukces, ale wpływają na moment startu. Zazwyczaj proponujemy przeniesienie nowych pomysłów do etapy rozwoju gdyż może okazać się, że użytkownicy potrzebują innej funkcjonalności, a ta, która wydawała się dobrym pomysłem może okazać się niepotrzebna.

Najnowsze publikacje

Chcemy dzielić się naszą wiedzą związaną z szeroko pojętą obecnością firm w internecie.

Nasi klienci

Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Wysyłając formularz akceptuję Politykę Prywatności

 


Porozmawiajmy!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 71 333 73 43Nie wiesz od czego zacząć?

W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
  pobierz Brief