Dlaczego warto zaplanować kampanię internetową

 • Umożliwiających klientom odnalezienia interesującego ich przekazu/informacji
 • kierunkuje poszukuje w siecim, które prowadzi wprost do nadawcy komunikatu
 • Klient nie jest atakowany ofensywną reklamą – przekaz reklamowy jest dystrybuowany przez „znajomego”
 • Umożliwia szybkie odnalezienie istotnych informacji - przedstawionych w atrakcyjnej i przystępnej formie
 • Pozwala na prezentację bieżących przedsięwzięć Twojej firmy
 • Udostępnia rzetelne newsy i posty redagowane przez specjalistę w branży
 • Pozwala na kontrolę działań marketingowych
 • Zwiększa liczbę wejść na Twoją stronę!

Dlaczego warto przygotować i realizować kampanię internetową?

Marketing internetowy umożliwia rozszerzenie Twojej działalności pod kątem form i kanałów, jakimi błyskawicznie może dotrzeć do odbiorców.

Planując i tworząc prototyp kampanii internetowej wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie, które wspierają poszukiwanie nowych szlaków komunikacji z klientem i pozwalają na stworzenie struktur kreujących wizerunek od pierwszego wrażenia, aż po zakup i obsługę po sprzedażową. Jedynie internet daje Ci możliwość kreowania swojego wizerunku i przekazu na każdym etapie istnienia produktu w świadomości Twojego klienta. Przyczynia się do tego najwyższy (ze wszystkich mediów) stopień interaktywności, umożliwiając milionom użytkowników na świecie aktywny udział w kreowaniu ich otoczenia, a Tobie szansę na uczestniczenie w tym procesie. Pytaniem jest jedynie, czy to Twój produkt będzie odpowiedzią na potrzeby użytkowników – w połączeniu z dobrze wykreowaną wizją – musi być!


Aplikacje angażujące

Aplikacje angażujące

Przybierają formę konkursu, gry czy zabawy, są one zazwyczaj darmowe i dają nam ponadstandardowe możliwości. Cel? Zawsze ten sam – zaszczepić logo, lub adres internetowy w świadomości odbiorców.

Głównym celem aplikacji angażującej jest stworzenie unikalnej i długotrwałej relacji z klientem obecnym jak i potencjalnym. Aplikacje angażujące są doskonałym wsparciem dla strategii marketingowych w internecie, znacznie podnoszącym ich skuteczność – dbającym o dotychczas zdobytych klientów.

Czytaj więcej

Reklama banerowa

Wykorzystuje elementy graficzne takie jak: obrazki, animacje flash, zdjęcia, gify czy hasła w formatach jpg, gif, swf, dla promocji marki lub konkretnej akcji promocyjnej

Reklama banerowa wykorzystuje elementy graficzne takie jak: obrazki, animacje flash, zdjęcia, gify czy hasła w formatach jpg, gif, swf dla promocji marki lub konkretnej akcji promocyjnej

Czytaj więcej
Reklama banerowa

Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Musi być wiarygodnym tekstem odpowiadającym tematycznie danemu serwisowi i zawierającym interesujące treści, które rozbudzą w czytelniku chęć wykonania konkretnej czynności lub zdobycia większej ilości informacji na temat poruszanego zagadnienia.

Przed napisaniem artykułu sponsorowanego niezbędna jest analiza pod kątem charakterystyki użytkowników strony internetowej, na której zostanie on opublikowany. Ponadto, należy odpowiedzieć na takie pytania jak szczegółowa tematyka serwisu i kto realnie z niego korzysta.

Czytaj więcej

Czym jest Marketing Internetowy

Marketing internetowy to forma marketingu, używająca jako medium Internetu i strony www. Zwiększa rozpoznawalność firmy i umożliwi Ci efektywne wykorzystanie jej potencjału, a także zdecydowanie wzmocni Twój przekaz reklamowy.

Dlaczego Marketing Internetowy

Kluczem do stworzenia wydajnego marketingu internetowego jest zastosowanie mechanizmów, narzędzi i modeli takich jak „Reguła społecznego dowodu słuszności”, Inbound marketing czy wykorzystanie modelu AIDA w internetowej ekosferze, ale to tylko niewielki ułamek działań, które ewoluują i wymagają ciągłej i dogłębnej analizy.

Na czym to polega?

Naszym zadaniem jest zbudowanie długotrwałych, obustronnie korzystnych relacji z otoczeniem i utrzymanie jego zaufania. Kompleksowa strategia marketingu internetowego zaplanowana przez Coal Creative jest rezultatem znajomości mechanizmów funkcjonujących w sieci oraz postaw, oczekiwań, nastrojów i preferencji użytkowników wobec nich kierowanych.

Jakie są korzyści?

Zebranie w kompletną całość idei, filozofii i konkretnych technik oraz wdrożenie ich za pośrednictwem internetu dywersyfikuje działania komunikacyjno-wizerunkowe. Sieć nie zna ograniczeń terytorialnych, a także nie wymaga znacznych (i skomplikowanych) zasobów – tak jak w przypadku tradycyjnej strategii marketingowej. Marketing internetowy umożliwia rozszerzenie Twojej działalności pod kątem form i kanałów, jakimi błyskawicznie może dotrzeć do odbiorców.

 • All
 • Identyfikacja Wizualna
 • Sklepy Internetowe
 • Strony Internetowe
Pokaż więcej TD_LOADALL