Słowo-klucz, spójne z profilem działalności, którą prowadzimy, wysoko pozycjonowane, jest niezawodnym narzędziem generowania ruchu na stronie internetowej. Idąc dalej- pozycjonowanie stron jest najlepszą formą reklamy w internecie: ruch na stronie zamienia się w sprzedaż, a sprzedaż oczywiście- w zysk.

Co warunkuje pozycję strony w rankingach wyszukiwania?

Decydentami wyników wyszukiwania są złożone algorytmy wyszukiwarek. Algorytmy wyszukiwarek stosują różne metody oceniania witryny.

Trzy najważniejsze elementy, na które zwracają uwagę wyszukiwarki to:

  • Konkurencja- czyli ile stron znajdziemy w internecie o zbliżonej tematyce
  • Linki- a konkretnie ich ilość i jakość linków, które prowadzą użytkowników z innych stron do naszej
  • Optymalizacja strony, która przejawia się m.in. w: przyjaznym adresie URL (nie za długim), odpowiednim operowaniu tagami, adekwatnych tytułach podstron czy w odchudzenie kodu strony

Jak przebiega proces pozycjonowania?

W początkowej fazie dokonujemy selekcji kluczowych słów, najefektywniejszych, którymi kierują się użytkownicy wchodząc na stronę i podejmując decyzję o kupnie produktów czy usług. Kolejny etap to analiza wertykalna i lateralna, a także analiza popularności, konkurencyjności, trendów i sezonowości. Przyglądamy się również słowom negatywnym, wpisywanym z błędami oraz tym, które są kluczowe dla firm konkurencyjnych.

Pozycjonowanie stron oferowane przez zespół specjalistów w Coal Creative jest ukłonem w stronę najbardziej wymagających klientów: swoją stronę internetową znajdziesz w pierwszej „10” wyników wyszukiwania. Podejmujemy wyzwanie, pozycjonując z identycznym efektem strony posiadające najbardziej konkurencyjne frazy. Czy jest to możliwe?

Oczywiście. Pozycjonowanie stron w Coal Cretaive jest zabiegiem o dualnym charakterze, łączącym wiedzę i specjalistyczne narzędzia informatyczne.

Czym jest Marketing Internetowy

Marketing internetowy to forma marketingu, używająca jako medium Internetu i strony www. Zwiększa rozpoznawalność firmy i umożliwi Ci efektywne wykorzystanie jej potencjału, a także zdecydowanie wzmocni Twój przekaz reklamowy.

Dlaczego Marketing Internetowy

Kluczem do stworzenia wydajnego marketingu internetowego jest zastosowanie mechanizmów, narzędzi i modeli takich jak „Reguła społecznego dowodu słuszności”, Inbound marketing czy wykorzystanie modelu AIDA w internetowej ekosferze, ale to tylko niewielki ułamek działań, które ewoluują i wymagają ciągłej i dogłębnej analizy.

Na czym to polega?

Naszym zadaniem jest zbudowanie długotrwałych, obustronnie korzystnych relacji z otoczeniem i utrzymanie jego zaufania. Kompleksowa strategia marketingu internetowego zaplanowana przez Coal Creative jest rezultatem znajomości mechanizmów funkcjonujących w sieci oraz postaw, oczekiwań, nastrojów i preferencji użytkowników wobec nich kierowanych.

Jakie są korzyści?

Zebranie w kompletną całość idei, filozofii i konkretnych technik oraz wdrożenie ich za pośrednictwem internetu dywersyfikuje działania komunikacyjno-wizerunkowe. Sieć nie zna ograniczeń terytorialnych, a także nie wymaga znacznych (i skomplikowanych) zasobów – tak jak w przypadku tradycyjnej strategii marketingowej. Marketing internetowy umożliwia rozszerzenie Twojej działalności pod kątem form i kanałów, jakimi błyskawicznie może dotrzeć do odbiorców.

  • All
  • Identyfikacja Wizualna
  • Sklepy Internetowe
  • Strony Internetowe
Pokaż więcej TD_LOADALL