Należy jednak ze szczególną uwagą i precyzją dobrać pulę słów kierujących do twojej strony, ponieważ w przypadku linków sponsorowanych płaci się za każde kliknięcie internauty w link. Odradzamy dużą ilość nieprzemyślanych słów, gdyż klikanie w takie linki może okazać się bezproduktywne (użytkownicy nie przejdą do interesującej ich strony) i obarczone ryzykiem wysokiego współczynnika odrzuceń.


Dlaczego warto zdecydować się na linki sponsorowane?

lista

Błyskawiczny efekt - natychmiast pojawiająca się reklama

lista

Sam określasz jaką kwotę (dziennie) chcesz zainwesto- wać w emisję reklamy

lista

Ty decydujesz jaką maksymalną kwotę zapłacisz za po- jedyncze kliknięcie w reklamę

lista

Kontrolujesz treści wyświetlanej reklamy

Czym są i jak funkcjonują linki sponsorowane?

Linki sponsorowane są skróconymi reklamami tekstowymi odsyłającymi do twojej strony. Umieszczone są powyżej naturalnych wyników wyszukiwania lub po prawej stronie. Linki dzia- łają na zasadzie „pay per click”: opłata pobierana jest za liczbę kliknięć w reklamę (a nie za ilość wyświetleń).

Kampania linków sponsorowanych jest bardzo praktyczną formą promocji ze względu na swoją elastyczność. Szybko i niedrogo możesz zmienić reklamowany produkt tak, by zawsze był on zorientowany na potrzeby rynku.

Czym jest Marketing Internetowy

Marketing internetowy to forma marketingu, używająca jako medium Internetu i strony www. Zwiększa rozpoznawalność firmy i umożliwi Ci efektywne wykorzystanie jej potencjału, a także zdecydowanie wzmocni Twój przekaz reklamowy.

Dlaczego Marketing Internetowy

Kluczem do stworzenia wydajnego marketingu internetowego jest zastosowanie mechanizmów, narzędzi i modeli takich jak „Reguła społecznego dowodu słuszności”, Inbound marketing czy wykorzystanie modelu AIDA w internetowej ekosferze, ale to tylko niewielki ułamek działań, które ewoluują i wymagają ciągłej i dogłębnej analizy.

Na czym to polega?

Naszym zadaniem jest zbudowanie długotrwałych, obustronnie korzystnych relacji z otoczeniem i utrzymanie jego zaufania. Kompleksowa strategia marketingu internetowego zaplanowana przez Coal Creative jest rezultatem znajomości mechanizmów funkcjonujących w sieci oraz postaw, oczekiwań, nastrojów i preferencji użytkowników wobec nich kierowanych.

Jakie są korzyści?

Zebranie w kompletną całość idei, filozofii i konkretnych technik oraz wdrożenie ich za pośrednictwem internetu dywersyfikuje działania komunikacyjno-wizerunkowe. Sieć nie zna ograniczeń terytorialnych, a także nie wymaga znacznych (i skomplikowanych) zasobów – tak jak w przypadku tradycyjnej strategii marketingowej. Marketing internetowy umożliwia rozszerzenie Twojej działalności pod kątem form i kanałów, jakimi błyskawicznie może dotrzeć do odbiorców.

  • All
  • Identyfikacja Wizualna
  • Sklepy Internetowe
  • Strony Internetowe
Pokaż więcej TD_LOADALL