Image Image Image Image Image
Kancelaria KaczorowskiKancelaria KACZOROWSKI specjalizuje się w prawie gospodarczym z uwzględnieniem prawa dotyczącego nowoczesnych technologii. Do podstawowych obszarów praktyki kancelarii należą m.in.: spółki i indywidualni przedsiębiorcy, prawo „komputerowe”, prawo własności intelektualnej i prasowe, zamówienia publiczne oraz nieruchomości. Kancelarię tworzy zgrany i doświadczony zespół, który w swojej pracy, oprócz wysokiego poziomu merytorycznego, kieruje się zrozumieniem potrzeb swoich klientów.

Projektując stronę internetową KACZOROWSKI, postawiliśmy na pełną spójność interfejsu z globalnym wizerunkiem kancelarii. Klasyczna, minimalistyczna i oszczędna kolorystyka podkreśla wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, doświadczenie i profesjonalizm. Wprowadzenie niewielkich elementów w kolorze soczystej zieleni, akcentuje nowoczesny charakter kancelarii.

Strona została wykonana w technologii Java Script, a samodzielne zarządzanie aktualnościami jest możliwe dzięki pobieraniu danych z bazy danych MySQL.

Zakres prac
- XHTML, CSS, JavaScript
- Formularz kontaktowy - Ajax
- Moduł news - z panelem administracyjnym
- Trzy wersje językowe

Adres
www.kaczorowski.biz/

  • All
  • Strony Internetowe