Image Image Image Image Image
Partner Capital Partner Capital jest dynamicznie rozwijającą się firmą inwestycyjną, której głównym przedmiotem działalności są inwestycje deweloperskie. Partner Capital realizuje duże projekty inwestycyjne bazując na wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi zespołu najwyższej klasy specjalistów. „Partnerstwo i Zauafnie” to naczelne wartości, którym firma pozostaje wierna we wszystkich przejawach swojej aktywności na rynku.

Strona internetowa została wykonana w technologii XHTML i CSS oraz posiada moduł aktualności. Partner Capital zlecił nam wykonanie strony internetowej, która posłuży jako narzędzie umocnienia pozycji na rynku jako stabilna i godna zaufania firma. Grafika zastosowana w projekcie, zgodna ze standardami,światowego design, bazująca na eleganckim minimalizmie wpłynęła bezpośrednio na reputację i prestiż Partner Capital.

Strona internetowa została wykonana w technologii XHTML, CSS, JavaScript. Pełna zgodność ze standardami oraz stworzona z niebywałą starannością grafika gwarantują pozytywny odbiór i ułatwiony dostęp do oferty klienta.

Zakres prac
- XHTML, CSS, JavaScript
- Moduł "News" - z panelem administracyjnym
- Pełna zgodność ze standardam

Adres
www.partnercapital.pl/

  • All
  • Strony Internetowe