Image Image Image Image Image
Zero G GamesZero-ggames jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która zdecydowała się dotrzeć do swoich klientów dzięki sklepowi internetowemu. Specjalizuje się w sprzedaży gier karcianych, planszowych i miniaturek. Zero-ggames wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów umożliwia płatność w trzech walutach (EURO, GBP, USD) oraz błyskawiczą realizację zamówień.

Projekt portalu internetowego Zero-ggames miał na celu skutecznie zaprezentować ofertę firmy. Zdecydowaliśmy się na odważną i żywą kolorystykę oraz zastosowanie systemu e-commerce Magento. Dodatkowo wdrożony został zewnętrzny system płatności, umożliwiający łatwe i bezpieczne zakupy. Korzystając z wygodnych i prostych w obsłudze edytorów WYSIWYG, klient może samodzielnie edytować treść na stronie.

Zaprogramowany przy użyciu PHP oraz sprzężony z bazą danych MySQL rozbudowany sklep internetowy pozwala na pełną kontrolę sprzedaży przez klienta. Dodatkowo wdrożony został system płatności PayPal, umożliwiający łatwe i bezpieczne zakupy.

Zakres prac
- PHP, MySQL, JavaScript
- System Zarządzania Treścią
- Elementy animowane Ajax

Adres
www.zero-ggames.com/

  • All
  • Identyfikacja Wizualna
  • Portale Internetowe
  • Sklepy Internetowe
  • Strony Internetowe
TD_LOADMORE TD_LOADALL