Identyfikacja wizualna > Projekt materiałów reklamowych

Jesteś producentem, hurtownią, sklepem i chcesz zwiększyć sprzedaż? Dobrze zaprojektowany katalog produktowy pozwali na zapoznanie się z twoją ofertą i pomoże zwiększyć sprzedaż.

Wszystkie wartości jakie są ważne dla naszej firmy, które wyróżniają nas na tle konkurencji powinny zostać przekazane już podczas pierwszego kontaktu , czy to z reklamą zewnętrzną, czy poprzez ulotki. Długopis, kalendarz czy teczka to idealne "prezenty" bardzo silnie przywiązujące zarówno obecnych jak i przyszłych klientów do Twojej marki. Często symbol czy kolor mówi więcej niż opis naszych usług dlatego spójność wizerunkowa jest tak kluczowa.

Projekt materiałów firmowych
Projekt materiałów firmowych

Proces projektowania może obejmować:

 • projekt broszury informacyjnej
 • projekt katalogu firmowego
 • projekt oferty PDF
 • projekt ulotki firmowej
 • projekt gadżetów reklamowych (notes, długopis,kalendarz itp)
 • druk wielkoformatowy(plakat, rollup, baner itp)
 • projekt naklejki na samochód
 • i wiele innych…
Etapy pracy

Zaprojektowane przez nas materiały reklamowe i promnocyjne pomogą Tobie w zbudowaniu silnej marki, cieszącej się spójnym, pozytywnym wizerunkiem.

 1. Analiza i Reaserch
  Analiza i Reaserch

  Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes, zrozumieć cele jakie będzie realizować tworzony projekt i kto będzie Twoim klientem.

 2. Prace koncepcyjne
  Prace koncepcyjne

  Na koniec tego etapu powstaje dokument prezentujący propozycję logotypu oraz wstępny projekt materiałów firmowych

 3. Prace projektowe
  Prace projektowe

  Po zakończeniu konsultacji i akceptacji projektu szykujemy materiały w formie przygotowanej do wydruku. Na tym etapie mamy już pewność, że realizujemy wspólną wizję a przygotowane materialy bedą dostosowane do potrzeb i oczkiwań klienta.

 4. Wydruk materiałów
  Wydruk materiałów

  Zawsze chętnie doradzimy w kwestii doboru technologii wydruku i odpowiedniego materiału. Drukuj z nami swoje wizytówki, ulotki, katalogi i plakaty, korzystaj z ułatwień zamawiania, ale i uszlachetnień druku.

Co nas wyróżnia?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Doświadczenie

Doświadczenie

Dzięki długoletniej działalności na światowym rynku internetowym, nasi specjaliści dysponują unikalnym doświadczeniem, które wykorzystane na potrzeby naszych licznych klientów.

Rozwój

Rozwój

Świat mediów internetowych podlega ciągłym zmianom, dlatego tylko stała obserwacja i analiza trendów i technologii, może zapewnić najwyższą jakość i skuteczność.

Zespół

Zespół

Zespołowy charakter pracy w Coal Creative umożliwia sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia projektu, a tobie - zwiększenie zysków i kreację na poziomie.

Zaufanie

Zaufanie

Dzięki współpracy na partnerskich warunkach i efektom naszej pracy jesteśmy polecani innym klientom. Ponad 95% naszych klientów to osoby z polecenia.

Najnowsze realizacje

Zrealizowaliśmy setki projektów, każdy to efekt współpracy z klientem i zrozumienia jego celów biznesowych.

więcej realizacji

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat identyfikacji wizualnej

 • Identyfikacja wizualna (CI - Corporate Identity) to elementy komunikacji z klientami prowadzonej za pośrednictwem symboli, kolorów czy typografi. Celem tworzenie spójnej identyfikacji wizualnej jest stworzenie logo, kolorów, dobór czcionek czy ikonografii które sprawią, że twoja firma będzie rozpoznawana prze klientów już po samej barwie na wizytówce. W praktyce, jest to zestaw wszystkich elementów takich jak wizytówki, papier firmowy, teczki czy strona internetowe które składają się na tożsamość twojej firmy.
 • Nie ma prostej zasady, logo może kosztować 100 tys dolarów albo 200 zł i wszystko zależy od tego ile pracy włożono w jego przygotowanie. Stworzenie logo to nie tylko zaprojektowanie znaku i dobór czcionki to także, poprzedzony dogłębnym wywiadem, przekaz wizualny jaki odbierają twoi klienci. Dobre logo powstaje tylko wtedy gdy jest efektem współpracy klienta z grafikiem i zrozumienia grupy odbiorczej danego produktu lub usługi. W przypadku logo należy również pamiętać, że nie funkcjonuje ono w próżni i ważnym jest aby wraz z logo powstała księga znaku opisująca jak ma być ono używane oraz w jakim kontekście powinno występować. Tylko tak zaplanowany znak ma szansę budować wizerunek twojej firmy i zapadać w pamięć twoich klientów.
 • Często zapominamy o tym, że w kontaktach z naszymi klientami liczą się detale. To, jak wygląda nasz papier firmowy czy wizytówka może powiedzieć naszemu klientowi czy jesteśmy dużą, czy małą firmą. Czy firma jest godna zaufania czy też jutro może jej nie być. Wszystkie te i wiele innych informacji klienci „odczytują” z twojej korespondencji, wizytówki czy teczki. Kluczowym jest abyś to definiował co z tych materiałów wyczytają poza ich treścią.
 • Jeżeli stać cię na emisję twoich reklam non stop i promocję w wielu środkach przekazu twoje materiały reklamowe nie muszą być dobre - widać to po jakości, a raczej braku tej jakości, w reklamach w telewizji. Dobre materiały reklamowe są zapamiętywane a nawet przekazywane dalej przez twoich klientów. Komunikaty zawarte na dobrze zaprojektowanych materiałach reklamowych wykazują znacząco większą skuteczność, a co za tym idzie, nie potrzebują tak dużych nakładów na emisję czy wolumen druku.
 • Prawie w każdej firmie na jakimś etapie doszło do sytuacji w której papier firmowy, strona internetowa czy oklejenie witryny wyglądało zupełnie inaczej niż reszta materiałów firmowych. Księga znaku pomaga firmie realizującej usługę reklamową w określeniu w jakiej stylistyce, przy wykorzystaniu jakich czcionek i kolorów powinny być realizowane przyszłe działania reklamowe. Jest to o tyle ważne, że w ekstremalnych sytuacjach klient może nie wejść do twojego sklepu lub biur będąc pewny że pomylił budynki jeżeli element identyfikacji wizualnej ulegnie dramatycznej zmianie. Księgę znaku nie tylko warto mieć, ale wręcz należy jej wymagać.

Nasi klienci

Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Wysyłając formularz akceptuję Politykę Prywatności

 


Porozmawiajmy!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 71 333 73 43Nie wiesz od czego zacząć?

W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
  pobierz Brief