Projekt i development

Nowoczesny i doskonale zaprojektowany system internetowy, to potężne narzędzie, które na siebie zarabia. Od 12 lat projektujemy i wdrażamy skuteczne narzędzia online oparte na nowoczesnych platformach.

Świat mediów internetowych podlega ciągłym zmianom, dlatego tylko stała obserwacja i analiza trendów, technologii i ideologii tworzenia stron i aplikacji internetowych, może zapewnić każdemu projektowi najwyższą jakość i skuteczność. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, pracuje na korzyść każdego naszego klienta.

Dzięki długoletniej działalności na światowym rynku internetowym, nasi specjaliści dysponują unikalnym doświadczeniem, które wykorzystane na potrzeby naszych licznych klientów, przynoszą im wymierne korzyści. Wszystkie projekty stron tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa strony była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

 1. Systemy i aplikacje webowe
  Systemy webowe w chmurze

  Nasi specjaliści od konstrukcji najbardziej zaawansowanych technologicznie portali internetowych, są do Twojej dyspozycji. Dla naszego zespołu ekspertów nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, bez względu na stopień komplikacji struktury portalu.

  dowiedz się więcej
 2. Portale internetowe
  Portale internetowe

  Nasi specjaliści od konstrukcji najbardziej zaawansowanych technologicznie portali internetowych, są do Twojej dyspozycji. Dla naszego zespołu ekspertów nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, bez względu na stopień komplikacji struktury portalu.

  dowiedz się więcej
 3. Sklepy internetowe
  Sprzedaż internetowa

  Nowoczesny i doskonale zaprojektowany sklep internetowy, to potężne narzędzie, które na siebie zarabia.Nasz zespół specjalistów opracuje dla Ciebie optymalny projekt sklepu internetowego, wyposażonego w najnowsze funkcje, oprogramowanie i projekty graficzne.

  dowiedz się więcej
 4. Tworzenie katalogow internetowych
  Katalog produktowy

  Specjaliści w Coal Creative, idąc krok w krok z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, podpowiedzą Ci, jak wykorzystać urządzenia mobilne, by w biznesie być o poziom, a nawet dwa wyżej od konkurencji.

  dowiedz się więcej
 5. Strony internetowe
  Strony internetowe

  Każda strona biznesowa, tworzona przez nasz zespół specjalistów, jest precyzyjnie dopasowywana do profilu firmy i potrzeb oraz życzeń jej właścicieli. Proste w swej formie, a zarazem niezwykle wyrafinowane, konstruowane przez nasz zespół strony biznesowe, to nowoczesne mechanizmy marketingowe.

  dowiedz się więcej
 6. Aplikacje na urządzenia mobilne
  Aplikacje na urządzenia mobilne

  Specjaliści w Coal Creative, idąc krok w krok z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, podpowiedzą Ci, jak wykorzystać urządzenia mobilne, by w biznesie być o poziom, a nawet dwa wyżej od konkurencji.

  dowiedz się więcej

Co wyróżnia nasze aplikacje?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Usability

Usability
(Użyteczność)

Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa aplikacji była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Desig

Responsive Web Design
(RWD)

System zostanie tak zaprojektowany, aby jego wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Dedykowany
projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Przystosowanie
pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

Najnowsze realizacje

Zrealizowaliśmy setki projektów, każdy to efekt współpracy z klientem i zrozumienia jego celów biznesowych.

więcej realizacji

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat tworzonych przez nas systemów

 • Nie ma prostej odpowiedzi. Strona internetowa z systemem CMS to niezastąpiony element nowoczesnego biznesu. Koszt zależny jest od wielu czynników takich jak ilość podstron, dostępne funkcje czy charakter konkretnych zakładek. Głównym zadaniem strony internetowej jest przedstawienie twojego biznesu klientom. Tak jak w przypadku biura czy punktu sprzedaży, to jak wygląda i działa ma bezpośredni wpływ na odbiór twojej firmy. Jeżeli chcesz aby twoja strona internetowa była twoją wizytówką i wspierała twój biznes musi ona być dobrze zaprojektowana i skrojona na miarę.
 • Przede wszystkim o swoich klientach. System powstaje dla nich a nie dla inwestora. Powinien on posiadać tożsamość naszej firmy ale decydujący są tu kupujący, ich zadowolenie z ergonomii, szybkości czy zakresu oferty. Warto pamiętać, że sprzedaż internetowa różni się od sprzedaży offline, w internecie kluczowe są zdjęcia, opis szybkość realizacji zamówienia. O to jak poprowadzić klienta do sklepu aż do zakupu powinna zadbać firma wdrożeniowa, a dobrze zaprojektowany sklep potrafi osiągać wielokrotnie wyższe wyniki konwersji niż gotowe rozwiązanie - bez prowizji :)
 • Inwestycję w portal internetowy należy zacząć od określenia budżetu i ogólnego zarysu portalu. Do zadań firmy realizującej projekt powinno należeć jego zaprojektowanie i zaplanowanie wspólnie z klientem. Na podstawie wstępnych informacji i warsztatów z klientem tworzone są makiety i projekt. Trochę jak projekt architektoniczny pozwalają one na zaplanowanie każdego szczegółu portalu tak, aby zespół deweloperów wiedział co jak ma działać i wyglądać oraz aby inwestor miał pewność że otrzyma to czego oczekuje. Po dogłębnym przeanalizowaniu i zaprojektowaniu przyszłego portalu internetowego system przechodzi do etapu wdrożenia.
 • Każdy proces, który jest powtarzalny a nawet takie, które są dość skomplikowane mogą zostać usprawnione. Przykładowo, częsta w firmach dużo czasu poświęcane jest na tworzenie ofert dla klientów. Dobrze zaprojektowany system może nie tylko wygenerować ofertę na bazie wprowadzonych danych, ale również stworzyć PDF, wysłać go na wskazany adres email a nawet zapytać klienta o to czy miał czas zapoznać się z ofertą po określonym czasie. Tego typu, powtarzalne czynności często pożerają dużo czasu i wymagają kontroli w przedsiębiorstwach a mogą zostać prawie w pełni zautomatyzowane.
 • Wszystko zaczyna się od postawionych przez inwestora wymagań. Jeżeli jest już wizja i plan dotyczący sposobu działania aplikacji to przechodzimy do etapu przeprowadzania warsztatów (na których omawiamy grupę docelową, rozwiązania, konkurencję) a następnie tworzone są interaktywne makiety aplikacji mobilnej. Po zaakceptowaniu makiet i projektu aplikacji przechodzi ona na etap wdrożenia, a po zakończeniu wdrożenia jest zgłaszana do App Store lub Google Play.

Nasi klienci

Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Wysyłając formularz akceptuję Politykę Prywatności

 


Porozmawiajmy!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 71 333 73 43Nie wiesz od czego zacząć?

W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
  pobierz Brief