Projekt i development > Internetowy katalog produktowy

Jesteś producentem, hurtownią i chcesz zwiększyć sprzedaż? Wdrażamy katalogi produktowe, które pozwalają na zapoznanie się z twoją ofertą i generują sprzedaż twoich produktów.

Nasz zespół ekspertów z najróżniejszych dziedzin zadba o to, aby Twoja oferta w internecie prezentowała się na najwyższym, światowym poziomie. Każda strona, tworzona przez nasz zespół specjalistów, jest precyzyjnie dopasowywana do profilu firmy i potrzeb oraz życzeń jej właścicieli. Zawsze doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania strukturalne oraz stylistyczne dostosowane do oczekiwań i potrzeb grupy docelowej Klienta.

Internetowy katalog produktowy
Internetowy katalog produktowy

Narzędzie do prezentacji oferty

Proste w swej formie, a zarazem niezwykle wyrafinowane, konstruowane przez nasz zespół katalogi produktowe, to nowoczesne mechanizmy marketingowe, które pomogą Ci odnieść sukces.

Etapy pracy

Nasze doświadczenie i zespołowy charakter pracy umożliwiają sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia katalogu produktowego

 1. CI
  Analiza i Reaserch

  Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes, zrozumieć cele jakie będzie realizować strona i czym będzie dla Twoich klientów.

 2. CI
  Prace projektowe

  Na bazie ustaleń z klientem, naszego doświadczenia i analizy stron konkurencji, tworzymy projekt strony. Pracując nad nim staramy się zarówno odpowiedzieć na potrzeby jego przyszłych użytkowników jak i dopasować go specyfiki danej działalności/charakteru firmy.

 3. CI
  Konsultacje projektu

  Stworzony przez nas projekt przedstawiamy do konsultacji. Zależy nam, aby projekt odpowiadał potrzebom Twoich klientów, a jednocześnie był dopasowany do charakteru firmy i był zgodny z gustem Właściciela.

 4. CI
  Prace programistyczne i wdrożeniowe

  Po zakończeniu konsultacji i akceptacji projektu przechodzimy do etapu wdrożenia. Na tym etapie mamy już pewność, że realizujemy wspólną wizję. Wszystkie strony są tworzone zgodna ze standardami W3C i zaleceniami Accessibility (WAI) i muszą wyświetlać się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

 5. CI
  Testy i instalacja na serwerze

  Strona jest już prawie gotowa. Konieczne są jedyni konsultacje w celu weryfikacji czy wdrożony projekt spełnia Twoje oczekiwania. Instalujemy gotową i zatwierdzoną stronę na wskazanym przez nas serwerze lub takim, który już posiadasz.

 6. Wsparcie techniczne
  Wsparcie techniczne

  Każda zrealizowana przez nas aplikacja objęta jest bezpłatnym okresem wsparcia technicznego. Nasi specjaliści służą pomocą w każdym problemie technicznym, oraz służą radą w przypadku pytań dotyczących obsługi panelu administracyjnego.

Co wyróżnia nasze aplikacje?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Usability

Usability
(Użyteczność)

Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa aplikacji była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Desig

Responsive Web Design
(RWD)

System zostanie tak zaprojektowany, aby jego wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Dedykowany
projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Przystosowanie
pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

Najnowsze realizacje

Zrealizowaliśmy setki projektów, każdy to efekt współpracy z klientem i zrozumienia jego celów biznesowych.

wszystkie ralizacje

Nasi klienci

Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simplicol
Flaga
Capricorn
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Projekt i developmentIdentyfikacja wizualnaBadania usabilityDigital product development Wsparcie projektowe Marketing internetowy

Wysyłając formularz akceptuję Politykę Prywatności

 

Nie wiesz od czego zacząć?- pobierz Brief , który pomoże uporządkować informacje na temat planowanego projektu.