Projektowanie Portali Internetowych

Nasi specjaliści od konstrukcji najbardziej zaawansowanych technologicznie portali internetowych, są do Twojej dyspozycji.Dla naszego zespołu ekspertów nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, bez względu na stopień komplikacji struktury portalu.

 • Serwisy Informacyjne - Zazwyczaj portal zawiera informacje będące przedmiotem zainteresowania szerokiego grona odbiorców. Jako przykładową treść portalu można podać: dział aktualnych wiadomości, prognoza pogody, katalog stron.
 • Serwis Szkoleniowy - nastawiony jest na zdobywanie i poszerzanie wiedzy. Umożliwia tworzenie i zarządzanie treściami przeznaczonymi dla konkretnych grup użytkowników.
E-commerce

Projektowanie sklepów

Zaawansowane rozwiązania technologiczne

To co dla innych jest skomplikowane, dla nas jest normą. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, oszczędzisz czas, pieniądze i otrzymasz potężne narzędzie internetowe w postaci nowoczesnego i perfekcyjnie zaprojektowanego portalu.

 • Serwisy Transakcyjne - umożliwia sprzedaż, zakup bądź wymianę towarów i usług opmiędzy użytkownikami poratalu. Jego struktura ma na celu wspomaganie procesu sprzedaży oraz utrzymanie partnerskich kontaktów z klientami
 • Serwisy Społecznościowe rodzaj stron, na których spotykają się internauci o podobnych zainteresowaniach. Fundamentem serwisów społecznościowych są fora dyskusyjne, lub czaty.

Różnorodne zastosowania

Oferowane przez nas systemy portalowe, to nowoczesna technologia, różnorodność zastosowania, elegancja wizualna i perfekcja działania.

 • Serwisy rozrywkowe - rodzaj stron oferujących szeroko rozumianą rozrywkę: muzykę, gry, śmieszne zdjęcia i filmy, erotykę.
 • Serwisy Fotograficzne- umożliwia dodawanie, przechowywanie i komentowanie zdjęć. Pozwala również na organizowanie fotografii i grafik w spersonalizowane galerie fotograficzne
 • Portale Komercyjne - jest wielotematycznym serwisem internetowym, oferującym dostęp do wielu informacji i stref w tym do treści płatnych.
Tworzenie sklepów internetowych

Usability (Użyteczność)

Wszystkie projekty stron tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa strony była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Design – (RWD)

Strona zostanie tak zaprojektowany, aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

 • All
 • Identyfikacja Wizualna
 • Sklepy Internetowe
 • Strony Internetowe
Pokaż więcej TD_LOADALL