×

Błąd

Passed variable is not an array or object

Projektowanie Portali Internetowych

Nasi specjaliści od konstrukcji najbardziej zaawansowanych technologicznie portali internetowych, są do Twojej dyspozycji.Dla naszego zespołu ekspertów nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, bez względu na stopień komplikacji struktury portalu.

  • Serwisy Informacyjne - Zazwyczaj portal zawiera informacje będące przedmiotem zainteresowania szerokiego grona odbiorców. Jako przykładową treść portalu można podać: dział aktualnych wiadomości, prognoza pogody, katalog stron.
  • Serwis Szkoleniowy - nastawiony jest na zdobywanie i poszerzanie wiedzy. Umożliwia tworzenie i zarządzanie treściami przeznaczonymi dla konkretnych grup użytkowników.
E-commerce

Projektowanie sklepów

Zaawansowane rozwiązania technologiczne

To co dla innych jest skomplikowane, dla nas jest normą. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, oszczędzisz czas, pieniądze i otrzymasz potężne narzędzie internetowe w postaci nowoczesnego i perfekcyjnie zaprojektowanego portalu.

  • Serwisy Transakcyjne - umożliwia sprzedaż, zakup bądź wymianę towarów i usług opmiędzy użytkownikami poratalu. Jego struktura ma na celu wspomaganie procesu sprzedaży oraz utrzymanie partnerskich kontaktów z klientami
  • Serwisy Społecznościowe rodzaj stron, na których spotykają się internauci o podobnych zainteresowaniach. Fundamentem serwisów społecznościowych są fora dyskusyjne, lub czaty.

Różnorodne zastosowania

Oferowane przez nas systemy portalowe, to nowoczesna technologia, różnorodność zastosowania, elegancja wizualna i perfekcja działania.

  • Serwisy rozrywkowe - rodzaj stron oferujących szeroko rozumianą rozrywkę: muzykę, gry, śmieszne zdjęcia i filmy, erotykę.
  • Serwisy Fotograficzne- umożliwia dodawanie, przechowywanie i komentowanie zdjęć. Pozwala również na organizowanie fotografii i grafik w spersonalizowane galerie fotograficzne
  • Portale Komercyjne - jest wielotematycznym serwisem internetowym, oferującym dostęp do wielu informacji i stref w tym do treści płatnych.
Tworzenie sklepów internetowych

Usability (Użyteczność)

Wszystkie projekty stron tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa strony była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Design – (RWD)

Strona zostanie tak zaprojektowany, aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.