Projektujemy strony internetowe

Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, nie możesz mieć po prostu dobrej strony internetowej - musisz mieć najlepszą. Nasz zespół ekspertów z najróżniejszych dziedzin zadba o to, aby Twój biznes w internecie prezentował się na najwyższym, światowym poziomie. Pamiętaj - nie stać Cię na przeciętność.

 • Każda strona biznesowa, tworzona przez nasz zespół specjalistów, jest precyzyjnie dopasowywana do profilu firmy i potrzeb oraz życzeń jej właścicieli.
 • Proste w swej formie, a zarazem niezwykle wyrafinowane, konstruowane przez nasz zespół strony biznesowe, to nowoczesne mechanizmy marketingowe, które pomogą Ci odnieść sukces.
Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron www

Indywidualny Charakter

Każdy projekt strony www jest przygotowywany od podstaw, co zapewnia jego indywidualny charakter, i niepowtarzalność w Internecie.

 • Zawsze doradzimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania strukturalne oraz stylistyczne dostosowane do oczekiwań i potrzeb grupy docelowej Klienta.
 • Odgórnie określona ilość podstron pozwala na wdrożenie różnych rozwiązań na podstronach, dzięki czemu strona jest ciekawa i wyróżnia się spośród stron konkurencji
 • Dostarczoną zawartość strony wdraża i formatuje nasz specjalista. Klient otrzymuje gotowy produkt, który nie wymaga od niego żadnej dodatkowej pracy.

Zgodna z najnowszymi trendami

Ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności pozwala nam na zaproponowanie najnowszych technologii oraz rozwiązań zarówno w kwestiach programistycznych jak i graficznych

 • Realizujemy zlecenia w technologii: PHP, HTML, CSS 2.0. z wykorzystaniem animowanych elementów interaktywnych AJAX (JavaScript), lub FLASH
 • Wszystkie strony są tworzone zgodna ze standardami W3C i zaleceniami Accessibility (WAI) i muszą wyświetlać się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera)
Tworzenie stron

Usability (Użyteczność)

Wszystkie projekty stron tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa strony była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Design – (RWD)

Strona zostanie tak zaprojektowany, aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

 • All
 • Identyfikacja Wizualna
 • Sklepy Internetowe
 • Strony Internetowe
Pokaż więcej TD_LOADALL