Projekt i development > Projektujemy strony internetowe

Chcesz zakomunikować światu profesjonalizmy swojej firmy? Potrzebujesz partnera, który zrozumie czego potrzebują twoi klienci i pomoże ci zaprojektować i wdrożyć stronę www? Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną agencją interaktywną, która wie jak to zrobić.

Jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie, nie możesz mieć po prostu dobrej strony internetowej - musisz mieć najlepszą. Nasz zespół ekspertów z najróżniejszych dziedzin zadba o to, aby Twój biznes w internecie prezentował się na najwyższym, światowym poziomie.

Każda strona biznesowa, tworzona przez nasz zespół specjalistów, jest precyzyjnie dopasowywana do profilu firmy i potrzeb oraz życzeń jej właścicieli.

 • Odgórnie określona ilość podstron pozwala na wdrożenie różnych rozwiązań na podstronach, dzięki czemu strona jest ciekawa i wyróżnia się spośród stron konkurencji
 • Dostarczoną zawartość strony wdraża i formatuje nasz specjalista. Klient otrzymuje gotowy produkt, który nie wymaga od niego żadnej dodatkowej pracy.
 • Ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności pozwala nam na zaproponowanie najnowszych technologii oraz rozwiązań zarówno w kwestiach programistycznych jak i graficznych
 • Realizujemy zlecenia w technologii: PHP, HTML, CSS 2.0. z wykorzystaniem animowanych elementów interaktywnych AJAX (JavaScript), lub FLASH
 • Wszystkie strony są tworzone zgodna ze standardami W3C i zaleceniami Accessibility (WAI) i muszą wyświetlać się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera)
Projektujemy strony internetowe
Indywidualny charakter

Indywidualny charakter

Proste w swej formie, a zarazem niezwykle wyrafinowane, konstruowane przez nasz zespół strony biznesowe, to nowoczesne mechanizmy marketingowe, które pomogą Ci odnieść sukces.

Etapy pracy

Nasze doświadczenie i zespołowy charakter pracy umożliwiają sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia stron internetowych.

 1. Analiza i Reaserch
  Analiza i Reaserch

  Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes, zrozumieć cele jakie będzie realizować strona i czym będzie dla Twoich klientów.

 2. Prace projektowe
  Prace projektowe

  Na bazie ustaleń z klientem, naszego doświadczenia i analizy stron konkurencji, tworzymy projekt strony. Pracując nad nim staramy się zarówno odpowiedzieć na potrzeby jego przyszłych użytkowników jak i dopasować go specyfiki danej działalności/charakteru firmy.

 3. Konsultacje projektu
  Konsultacje projektu

  Stworzony przez nas projekt przedstawiamy do konsultacji. Zależy nam, aby projekt odpowiadał potrzebom Twoich klientów, a jednocześnie był dopasowany do charakteru firmy i był zgodny z gustem Właściciela.

 4. Prace programistyczne i wdrożeniowe
  Prace programistyczne i wdrożeniowe

  Po zakończeniu konsultacji i akceptacji projektu przechodzimy do etapu wdrożenia. Na tym etapie mamy już pewność, że realizujemy wspólną wizję. Wszystkie strony są tworzone zgodna ze standardami W3C i zaleceniami Accessibility (WAI) i muszą wyświetlać się poprawnie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.

 5. Testy i instalacja na serwerze
  Testy i instalacja na serwerze

  Strona jest już prawie gotowa. Konieczne są jedyni konsultacje w celu weryfikacji czy wdrożony projekt spełnia Twoje oczekiwania. Instalujemy gotową i zatwierdzoną stronę na wskazanym przez nas serwerze lub takim, który już posiadasz.

 6. Wsparcie techniczne
  Wsparcie techniczne

  Każda zrealizowana przez nas aplikacja objęta jest bezpłatnym okresem wsparcia technicznego. Nasi specjaliści służą pomocą w każdym problemie technicznym, oraz służą radą w przypadku pytań dotyczących obsługi panelu administracyjnego.

Co wyróżnia nasze aplikacje?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Usability

Usability
(Użyteczność)

Wszystkie projekty stron tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa strony była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Desig

Responsive Web Design
(RWD)

Strona zostanie tak zaprojektowany, aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Dedykowany
projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Przystosowanie
pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

Najnowsze realizacje

Zrealizowaliśmy setki projektów, każdy to efekt współpracy z klientem i zrozumienia jego celów biznesowych.

wszystkie ralizacje

FAQ

Potrzebujesz więcej informacji? Dowiedz się więcej na temat tworzonych przez stronach internetowych

 • Nie ma prostej odpowiedzi. Strona internetowa z systemem CMS to niezastąpiony element nowoczesnego biznesu. Koszt zależny jest od wielu czynników takich jak ilość podstron, dostępne funkcje czy charakter konkretnych zakładek. Głównym zadaniem strony internetowej jest przedstawienie twojego biznesu klientom. Tak jak w przypadku biura czy punktu sprzedaży, to jak wygląda i działa ma bezpośredni wpływ na odbiór twojej firmy. Jeżeli chcesz aby twoja strona internetowa była twoją wizytówką i wspierała twój biznes musi ona być dobrze zaprojektowana i skrojona na miarę.
 • To zależy, ale zazwyczaj tak. Strona internetowa daje ci możliwość rozwinięcia twojego biznesu, zwiększenia liczby klientów oraz zbudowania dobrego wizerunku. Jeżeli chcesz aby twój biznes sprawiał wrażenie solidnego, godnego zaufania i nowoczesnego potrzebna jest ci strona internetowa. Jeżeli prowadzisz mały biznes lokalny bazujący na bezpośredniej sprzedaży i nie chcesz poszerzać liczby swoich klientów, strona internetowa nie jest ci potrzebna.
 • Wersja mobilna jest niezbędna. Obecnie, w niektórych branżach ruch mobilny to 80% całego ruchu na stronie internetowej. Wersja mobilna strony internetowej to nie tylko sposób na dotarcie do tych klientów ale często również pierwszy kontakt klienta z twoją firmą. Musisz zadbać o to aby zrobić dobre pierwsze wrażenie i nie ma tu miejsca na niedopracowany, szablonowy projekt.
 • Każdy z nas ocenia firmę z którą się styka po raz pierwszy. Jeżeli zależy ci na tym aby twoi przyszli klienci mieli zaufanie do twojej firmy i wybrali właśnie ciebie, to unikalny projekt jest koniecznością. Ostatnią rzeczą jaką chcesz jest pomylenie twojej firmy z konkurencją, szczególnie w przypadku gdy ponosisz nakłady inwestycyjne na promocję swojego biznesu w internecie.
 • Dobra strona internetowa posiada łatwą nawigację, opowiada o twojej firmie, jest unikalna i pozytywnie wpływa na odbiór twojej firmy. Jest istotnym elementem w budowaniu tożsamości oraz przekazywaniu wartości takich jak profesjonalizm czy specyfika działania. Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie internetowej klienci z łatwością odnajdują to czego szukają oraz z łatwością mogą się z tobą kontaktować.

Nasi klienci

Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simplicol
Flaga
Capricorn
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Projekt i developmentIdentyfikacja wizualnaBadania usabilityBadania, analizy, szkolenia Wsparcie projektowe Marketing internetowy

Wysyłając formularz akceptuję Politykę Prywatności

 

Nie wiesz od czego zacząć?- pobierz Brief , który pomoże uporządkować informacje na temat planowanego projektu.