Strony Mobilne

Technologie mobilne zmieniają nasze podejście do internetu i wpływają na jego kształt. W 2015 roku 34% użytkowników urządzeń mobilnych korzysta z internetu głównie przy użyciu telefonu komórkowego. Specjalnie dla tej grupy oferujemy stworzenie lub wdrożenie w już istniejący projekt mobilnej strony internetowej dostosowanej do telefonów komórkowych jak i tabletów.

Mobilna wersja strony

Strony mobilne

Przygotowanie strony mobilnej to:

  • przygotowanie szablonu RWD (Responsive Web Design), dostosowującego się dynamicznie do wielkości ekranu użytkownika - rozwiązanie to pozwala na przekazanie wszystkich treści znajdujących się na stronie w formie mobilnej.
  • przygotowanie autonomicznego szablonu mobilnego - rozwiązanie pozwala na stworzenie specjalnie zaprojektowanej dla urządzeń mobilnych strony, która może zawierać dostosowane do urządzeń mobilnych treści i nie musi zawierać wszystkich informacji znajdujących się na pełnej wersji strony. Pozwala to na ograniczenie ilości wykorzystanych skryptów, a co za tym idzie szybsze działanie takiej wersji strony.

Dlaczego warto mieć stronę mobilną?

Ponad 90% populacji krajów rozwiniętych posiada telefon komórkowy, znacząca większość z nich używa go codziennie w celu wyszukiwania informacji online. Jest ciągle rosnąca grupa użytkowników, która zapoznaje się z ofertą Twojej firmy. Mobilna wersja Twojej strony internetowej poszerza grupę odbiorców, natomiast dobrze przygotowana strona przystosowana do telefonu użytkowników może bardzo pozytywnie wpłynąć na konwersję i przekształcić „odrzucenia” w nowych klientów.

Tworzenie stron mobilnych

Usability (Użyteczność)

Wszystkie projekty stron tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa strony była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Design – (RWD)

Strona zostanie tak zaprojektowany, aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

  • All
  • Identyfikacja Wizualna
  • Sklepy Internetowe
  • Strony Internetowe
Pokaż więcej TD_LOADALL