Zespołowy charakter pracy w Coal Creative umożliwia sprawny przebieg planowania, realizacji i wdrożenia projektu. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawnie poprowadzić każdy projekt internetowy.

Pracę nad każdym projektem rozpoczynamy od planowania strategicznego jakim jest brainstorm („burza mózgów”)- wspólnie szukamy nie najlepszego, ale doskonałego rozwiązania dla danej Firmy. Na etapie realizacji, pracujemy już indywidualnie z zaznaczeniem, że dany projekt podlega kolejno analizie i weryfikacji poszczególnych osób, a co za tym idzie- zostaje on wzbogacony o wiedzę, doświadczenie i umiejętności różnych specjalistów.Jak pracujemy

Analiza

1. Wywiad z klientem
2. Określenie specyfiki firmy
3. Analiza obecnej strony
4. Analiza makrootoczenia

Koncepcja

5. Opracowanie struktury strony
6. Określenie stylistyki
7. Dobranie rozwiązań funkcjonalnych
8. Określenie konstrukcji marketing
9. Opracowanie treści merytorycznych
10. Przygotowanie makiet Usability

Grafika

11. Konsultacje z klientem
12. Projekt graficzny strony głównej
13. Analiza Usability
14. Konsultacje z klientem

Programowanie

15. Przygotowanie szablonów XHTML+CSS
16. Przygotowanie animacji JavaScript
17. Tworzenie oprogramowania
18. Wprowadzenie treści
19. Test funkcjonalny
20. Konsultacje z klientem

Profesjonaliści

Powierzając nam realizację działań z zakresu marketingu internetowego, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż, których unikalna wiedza i wieloletnie doświadczenie, będą pracowały na Twoją korzyść. Pamiętaj, iż tylko profesjonalnie stworzony i wykonany projekt strony internetowej, jest w stanie spełnić wysokie normy, gwarantujące najwyższą skuteczność w internecie. Nasi specjaliści są w stanie Ci ją zapewnić.

Doświadczenie

Dzięki długoletniej działalności na światowym rynku internetowym, nasi specjaliści dysponują unikalnym doświadczeniem, które wykorzystane na potrzeby naszych licznych klientów, przynoszą im wymierne korzyści. Świat mediów internetowych podlega ciągłym zmianom, dlatego tylko stała obserwacja i analiza trendów, technologii i ideologii tworzenia stron internetowych, może zapewnić każdemu projektowi najwyższą jakość i skuteczność. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, pracuje na korzyść każdego naszego klienta.

  • All
  • Identyfikacja Wizualna
  • Sklepy Internetowe
  • Strony Internetowe
Pokaż więcej TD_LOADALL