Warsztaty , 08 wrzesień 2020

Accessibility, czyli User Experience bez wykluczeń.

Spotkania z serii

#rozmowyprzystole

.

Zapraszamy na spotkanie z serii  #rozmowyprzystole. Tym razem będziemy rozmawiac o Accessibility, czyli User Experience bez wykluczeń.

Wysoki kontrast, duże litery, tekst alternatywny w obrazkach to wszystko wiemy, ale to nie wszystko. Co powinien zawierać tekst alternatywny w obrazkach, jak testować stronę pod kątem jej Accessibility? W jaki sposób projektować nie tylko żeby było ładnie i czytelnie, ale przede wszystkim żeby było równie wygodnie dla wszystkich, bez wykluczeń?

Na warsztatach omówimy przykłady, zwrócimy uwagę na to czego nie widać a co ma duży wpływ na czas spędzany przez użytkownika na naszej stronie i jakość jego interakcji oraz zastanowimy się czy rzeczywiście jest tak, że nie da się zaprojektować dobrej strony która równocześnie będzie czytelna dla wszystkich użytkowników? SPOILER: Da się!

Data:wtorek, 29.08.2020 godz 18:00 - 20:00
Adres: ul. Czekoladowa 50B, 52-326 Wrocław
Udział: bezpłatny, ilość miejsc ograniczona (wymagana wcześniejsza rejestracja)

 

Chcesz wziąć udział w warsztatach?
Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

Poinformuj mnie o nowych warsztatach

Wysyłając formularz akceptuję Politykę Prywatności

O zakwalifikowaniu do uczestnictwa w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. W ciągu kilku dni, od momentu wysłania formularza, zgłaszający otrzyma informację zwrotną o zakwalifikowaniu się/lub niezakwalifikowaniu się na warsztaty. Niezakwalifikowanie się na warsztaty oznacza przeniesienie danego zgłoszenia na listę rezerwową. W przypadku nie otrzymania potwierdzenia do 4 dni przed zajęciami, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Rezygnację z uczestnictwa w warsztatach należy zgłosić najpóźniej w dzień poprzedzający szkolenie do godz. 10:00. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych warsztatach osobom, które nie wzięły udziału w warsztatach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa.

FAQ

Nie wiesz od czego zacząć? Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania

  • Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych strategi internetowych dlatego realizujemy usługi począwszy od identyfikacji wizualnej, przez wdrożenie i wsparcia a na promocji w internecie kończąc. Słowem, jesteśmy przygotowani i wolimy pracować nad projektami kompleksowo od A do Z.
  • Tak, udzielamy pełnego wsparcia na zrealizowany projekt. Co ważne, nie jest to tylko gwarancja że system będzie działał. W okresie wsparcia pomagamy w edycji treści, wprowadzamy usprawnienia oraz pomagam w zarządzaniu systemem. Wiemy jak ważne jest aby realizowane przez nas projekty spełniały swoją rolę dlatego zawsze pomagamy naszym klientom nie tylko na etapie wdrożenia ale również na etapie wsparcia.
  • Tak. Pozycjonujemy strony internetowe na konkretne frazy lub wykorzystując pozycjonowanie szerokie. Wiemy, że żaden projekt nie będzie efektywny jeżeli nie zostanie zoptymalizowany i zareklamowany dlatego tworzone przez nas strony, system czy aplikacje są zawsze zoptymalizowane i przygotowane do pozycjonowania. Konfigurujemy i nadzorujemy również kampanie Google Ads, które pozwalają na kontrolę nad wynikami i precyzyjny dobór odbiorców w zakresie ograniczonym jedynie przez budżet jaki jest do dyspozycji.
  • Oczywiście. Nie wyobrażamy sobie projektu bez wersji mobilnej. Stosujemy zasadę projektową nazywaną „mobile first” wiedząc, że nawet 80% użytkowników w niektórych branżach korzysta z systemów wyłącznie na urządzeniu mobilnym. Co ważne, dobrze zaprojektowana wersja mobilna często wykazuje lepsze współczynniki konwersji oraz pozwala na lepszą promocję niż wersja desktop’owa.
  • Nie, unikamy pracy na szablonach i tworzymy nasze projekty specjalnie pod firmę z którą współpracujemy. Wierzymy, że jest to jedyny sposób aby inwestycja w projekt przyniosła oczekiwane rezultaty oraz aby reprezentowała naszego klienta na najwyższym możliwym poziomie. Praca z szablonem wiąże się z uproszczeniami i kompromisami, które według nas wpływają negatywnie na wizerunek klientów.

Nasi klienci

Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simpdivcol
Flaga
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Wysyłając formularz akceptuję Politykę Prywatności

 


Porozmawiajmy!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 71 333 73 43Nie wiesz od czego zacząć?

W uporządkowaniu informacji na temat planowanego projektu pomoże Brief Kreatywny
  pobierz Brief