Projekt i development >Projektowanie stron mobilnych

Oferujemy stworzenie lub wdrożenie w już istniejący projekt mobilnej strony internetowej dostosowanej do telefonów komórkowych jak i tabletów

Technologie mobilne zmieniają nasze podejście do internetu i wpływają na jego kształt. W 2015 roku 34% użytkowników urządzeń mobilnych korzysta z internetu głównie przy użyciu telefonu komórkowego. Specjalnie dla tej grupy oferujemy stworzenie lub wdrożenie w już istniejący projekt mobilnej strony internetowej dostosowanej do telefonów komórkowych jak i tabletów.


Strony mobilne

Przygotowanie strony mobilnej to:

  • przygotowanie szablonu RWD (Responsive Web Design), dostosowującego się dynamicznie do wielkości ekranu użytkownika - rozwiązanie to pozwala na przekazanie wszystkich treści znajdujących się na stronie w formie mobilnej.
  • przygotowanie autonomicznego szablonu mobilnego - rozwiązanie pozwala na stworzenie specjalnie zaprojektowanej dla urządzeń mobilnych strony, która może zawierać dostosowane do urządzeń mobilnych treści i nie musi zawierać wszystkich informacji znajdujących się na pełnej wersji strony. Pozwala to na ograniczenie ilości wykorzystanych skryptów, a co za tym idzie szybsze działanie takiej wersji strony.

Dlaczego warto mieć stronę mobilną?

Ponad 90% populacji krajów rozwiniętych posiada telefon komórkowy, znacząca większość z nich używa go codziennie w celu wyszukiwania informacji online. Jest ciągle rosnąca grupa użytkowników, która zapoznaje się z ofertą Twojej firmy. Mobilna wersja Twojej strony internetowej poszerza grupę odbiorców, natomiast dobrze przygotowana strona przystosowana do telefonu użytkowników może bardzo pozytywnie wpłynąć na konwersję i przekształcić „odrzucenia” w nowych klientów.

Tworzenie stron mobilnych

Co wyróżnia nasze aplikacje?

Powierzając nam realizację działań, możesz być pewien, iż zajmą się nim najlepsi profesjonaliści z wielu branż.

Usability

Usability
(Użyteczność)

Wszystkie projekty stron tworzone są zgodnie z zasadami Usability - każdy projekt jest omawiany i korygowany tak, aby obsługa strony była intuicyjna i naturalna dla odwiedzających.

Responsive Web Desig

Responsive Web Design
(RWD)

Strona zostanie tak zaprojektowany, aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów).

Dedykowany projekt graficzny

Dedykowany
projekt graficzny

Profesjonalny projekt graficzny to najważniejszy element marketingu internetowego - nadaje indywidualny, charakter danej marce i umożliwia wyróżnienie spośród konkurencji.

Przystosowanie  pod SEO

Przystosowanie
pod SEO

Zaprojektowana przez nas strona internetowa skonstruowana jest w taki sposób aby być przyjaznym dla wyszukiwarek. Obsługuje przyjazne linki i umożliwia swobodną konfigurację danych typu meta.

Najnowsze realizacje

Zrealizowaliśmy setki projektów, każdy to efekt współpracy z klientem i zrozumienia jego celów biznesowych.

wszystkie ralizacje

Nasi klienci

Prologis
JLL
FEM
Wrocław
TVP
Agora
Jakość obsługi
Sonko
Poltronic
PKB
M+Q
Koyo
JTEKT
IM
Sanofi
PBF
Simplicol
Flaga
Capricorn
Amerigas
Europol Gaz

Planujesz nowy projekt?
Chcielibyśmy usłyszeć o nim więcej

Projekt i developmentIdentyfikacja wizualnaBadania usabilityBadania, analizy, szkolenia Wsparcie projektowe Marketing internetowy

Wysyłając formularz akceptuję Politykę Prywatności

 

Nie wiesz od czego zacząć?- pobierz Brief , który pomoże uporządkować informacje na temat planowanego projektu.